ŠKOLA FRANCHISINGU 2014 - Franchisová smlouva a právo ve franchisingu (3.blok)

Vytisknout
Kategorie: Akce
Zveřejněno 6. listopad 2014
Napsal Super User Zobrazeno: 2815

Franchise & Retail Academy a poradenská kancelář RNDr. Jiřího Lošťáka v rámci „Školy franchisingu“ pořádá specializované školení

Školení proběhne ve čtvrtek 13.11.2014 v prostorách Image Office, Krakovská 9, Praha od 9 hodin ukončení je plánováno na 16.00 hod. Po skončení výuky bude prostor ke konzultacím.

Franchisová smlouva a právo ve franchisingu

  • Obecně k franchisingu a k právní úpravě v ČR
  • Začínám podnikat ve franchisingu, registrační povinnost
  • Vyjednávací fáze – předsmluvní odpovědnost
  • Franchisová smlouva a související dokumenty
  • Expanze do zahraničí – masterfranchisingová smlouva
  • Právo duševního vlastnictví
  • Právo hospodářské soutěže
  • Ochrana osobních údaj
  • Praktické příklady

Lektoři, přednášející, konzultanti

Mgr. Martina Parusová Zímová, LL.M. je advokátkou společnosti Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. Na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni získala v roce 2003 titul Mgr. a poté titul LL.M. v roce 2004 na Právnické fakultě na Universität Passau. Advokátkou je od roku 2009.
Martina Parusová Zímová se zaměřuje na franchising, veřejné zakázky a podpory, ochranu dat a právo obchodních společností. Věnuje se také publikační činnosti, mimo jiné i o franchisingu. Je členkou České advokátní komory, členkou správní rady České asociace franchisingu a International Franchise Lawyer Association. Hovoří německy a anglicky.

JUDr. Halka Pavlíková je od roku 2008 advokátkou v mezinárodní advokátní kanceláři Noerr s.r.o., kde se specializuje jednak na problematiku franchisingu a distribučních systémů a dále pak v rámci práva společností na problematiku přeměn (fúze, rozdělení atd.).   
V oblasti franchisingu se zaměřuje zejména na přípravu veškeré potřebné smluvní dokumentace. Právní poradenství poskytuje nejen tuzemským franchisovým konceptům, ale podporuje i zahraniční franchisové systémy při jejich vstupu do ČR. Díky své stáži ve Frankfurtu v roce 2011 si prohloubila své znalosti v oblasti distribučních systémů v automobilovém průmyslu, které využila při poskytování právního poradenství jedné z předních českých automobilek 

Přihlášky

Přihlásit se můžete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně na telefon +420 603 203 828

Uzávěrka přihlášek je 12. 11. 2014. Cena pro jednoho účastníka je 6.900 Kč. Pro dalšího účastníka z téže firmy je cena 1900 Kč  Počet míst je omezen! K dispozici jsou poslední 3 místa.

Školení proběhne ve čtvrtek 13.11.2014 v prostorách Image Office, Krakovská 9, Praha od 9 hodin ukončení je plánováno na 16.00 hod. Po skončení výuky bude prostor ke konzultacím.

Organizátor:

Franchise & Retail Academy, Ing. Jiři Krajča - Project Manager, Lhotská 2202,
193 00 Praha 9, tel.: +420 603 203 828

e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.franchising-academy.cz,
Poradenská kancelář RNDr. Jiřího Lošťáka.

Organizátor si vyhrazuje právo na změny v programu.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews
modify by Webdesign ekART Vsetin