ŠKOLA FRANCHISINGU 2015 školení Účetnictví a daňová problematika franchisových systémů

Vytisknout
Kategorie: Akce
Zveřejněno 15. leden 2015
Napsal Super User Zobrazeno: 7777

Témata školení

  • základní účetní výkazy ve franchisovém konceptu
  • evidence majetku a zásob
  • finanční prostředky
  • pohledávky a závazky
  • účetní závěrka ve franchisovém konceptu
  • daňové aspekty franchisingu

Lektoři, přednášející, konzultanti

Hlavním přednášejícím je Ing. Vladimíra Filipová, VŠE Praha

Po ukončení VŠE nastoupila na Obchodní akademii pro studující při zaměstnání. Od roku 1992 dosud zpracovává účetnictví pro fyzické i právnické osoby. V roce 2003 nastoupila na VŠE, kde působí dosud. Současně externě spolupracuje s VŠ manažerské informatiky, ekonomiky a práva, s institutem CEMI a působí jako lektor účetnictví a daní.

Další přednášející:

Ing. Dita Šulcová, LL.M. - se specializuje na daňové plánování a mezinárodní zdanění právnických i fyzických osob. Má rozsáhlé zkušenosti z daňového strukturování projektů v oblasti M&A, private equity, nemovitostí, financování a produktů kapitálového trhu. Aktivně se účastní odborných debat o daňových reformách. Poskytuje daňové poradenství mezinárodním i českým klientům více než 16 let. Před svým působením v kanceláři Noerr pracovala v pražské pobočce britské advokátní kanceláře a v renomovaných českých poradenských společnostech. V kanceláři Noerr je partnerkou zodpovědnou za daňové oddělení.

Mgr. Michal Hejsek vystudovaný pedagog,ve vzdělávání a aktivním obchodě působí od r. 1997. Je autorem úspěšných publikací určených pro prodejní sítě, neziskové organizace i významné finanční instituce.

Přihlášky

K dispozici jsou poslední 3 místa!

Přihlášku zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně zavolejte na telefon: +420 603 203 828

Uzávěrka přihlášek je 18. 2. 2015. Cena pro jednoho účastníka je 6.900 Kč. Pro dalšího účastníka z téže firmy je cena 1900 Kč Počet míst je omezen! K dispozici jsou poslední 3 místa.

Školení proběhne ve čtvrtek 19.2. 2015 v prostorách Image Office, Krakovská 9, Praha od 9 hodin ukončení je plánováno na 16.00 hod. Po skončení výuky bude prostor ke konzultacím.

Organizátor:

Franchise & Retail Academy, Ing. Jiři Krajča - Project Manager, Lhotská 2202,
193 00 Praha 9, tel.: +420 603 203 828+420 603 203 828,
e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
www.franchising-academy.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změny v programu.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews
modify by Webdesign ekART Vsetin