ON-LINE PŘIHLÁŠKY        Škola franchisingu 2020

Konference FRANCHISING FORUM 2014

Vytvořeno 9. září 2014

Česká asociace franchisingu připravuje již 12. ročník konference FRANCHISING FORUM 2014, která se letos koná 14. října 2014 v Praze (konferenční prostory v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4 – v blízkosti metra „C“ Pankrác).

Pozvánka v PDF: pozvanka_konference_FF2014.pdf

V rámci programu vystoupí podnikatel a spoluzakladatel nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL, pan Petr Sýkora a účast v panelové diskusi s Ekonomem přislíbil i pan Karel Havlíček, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků. Zajímavá bude i druhá panelová diskuse  se zástupci franchisových konceptů, kteří se s Vámi podělí o zkušenostech a výhodách podnikání pod zavedenou značkou. Dále se dozvíte zajímavosti z oblasti práva, včetně franchisové smlouvy. V odpoledním programu vystoupí jednotliví zástupci franchisových konceptů. Řeč bude o business plánu, marketingu franchisové sítě, náboru franchisantů a jejich vzdělávání, včetně praktických ukázek řešení franchisových projektů. Představena bude i provozní příručka 21. století, mobilní aplikace e-HandBook. Prezentovat se budou i např. americké a australské franchisové koncepty, které hledají partnery v ČR.

Rádi bychom Vám, významnému poskytovateli franchisové licence, nabídli možnost prezentovat svoji značku v rámci konference, nebo se stát našimi partnery a zviditelnit ji tak i u našich mediálních partnerů. Pokud máte zájem o spolupráci, prosím, kontaktujte Petru Ritschelovou, výkonnou manažerku ČAF (tel:  728 948 479, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Součástí konference je naplánována tisková konference, na které asociace představí svoji již třetí publikaci v pořadí, která se věnuje franchisingu. Účastníci konference získají jeden výtisk zdarma.

Aktuální program na webu asociace: http://www.czech-franchise.cz/konference-franchising-forum-2014 a pozvánku zasíláme v příloze emailu.

Registrace:

Přihlásit se můžete online na  http://www.czech-franchise.cz/ ,nebo na kontaktu organizátora konference.

Účastnický poplatek:

Konferenční poplatek za účastníka po celou dobu konání konference činí 2.300,- Kč bez DPH + 21% DPH, tj. celkem 2.783,- Kč.

Včasně registrovaní účastníci, tzv. „early birds“, ti kteří se přihlásí a zaplatí do 30. září 2014 získávají speciální cenu 1.955,- Kč bez DPH + 21% DPH, tj. celkem 2.366,- Kč.

Předem děkujeme za Vaši odpověď a těšíme se na osobní setkání.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews
modify by Webdesign ekART Vsetin