Představení franchisových konceptů podzim 2015

Představení franchisových konceptů proběhne ve městech Brno, Praha a Plzeň

Franchising je podnikatelský systém fungující na principu uplatnění zkušeností a know how, které poskytuje franchisor. Je to velmi úspěšná forma podnikání, zvlášť pokud podnikatel nemá svůj vlastní podnikatelský nápad, který by mohl na trhu uplatnit a uspět s ním. Podnikatel si tak může za úplatu koupit práva k provozování činnosti a je si v zásadě jistý, že systém na daném principu bude fungovat. Ovšem s podnikáním jako takovým souvisí riziko. Dané riziko je možné snížit právě nákupem osvědčené franchisové licence. Franchisor tak předává své myšlenky a zkušenosti novému franchisantovi. Franchisant musí být schopen vést podnik a zodpovídat za něj, jinak se úspěch nedostaví.

VELETRH ŘEŠENÍ

Představení franchisových konceptů je pořádáno ve spolupráci s projektem VELETRH ŘEŠENÍ.

Jako bonus získáte možnost účastnit se celého programu Veletrh řešení http://www.veletrhreseni.cz/

Cena účasti na Veletrhu řešení a prezentaci franchisových konceptů

  • 290 Kč za účastníka (při úhradě do 1. 10. 2015)
  • 390 Kč za účastníka (při úhradě do 5. 10. 2015)
  • 500 Kč za účastníka (při úhradě na místě v hotovosti)

REGISTRACE

Přihláška/registrace online formulář

Termíny

7. října 2015 hotel Santon Brno, ulice Přístavní.

Zahájení v 10 hod., parkování před hotelem nebo na dolním parkovišti pod hotelem.

Představení franchisových konceptů a dalších podnikatelských nápadů v rámci programu Veletrh řešení, více na http://www.veletrhreseni.cz/timeline/3521/.

Mezi 12-15.30 možnost setkat se ze zástupci franchisových konceptů na jejich stáncích.

13. října 2015 hotel Marriott, Plzeň, Sady 5.května.

Zahájení v 10 hod., parkování před hotelem nebo v hotelu (vnitřní pakování - placené)

Představení franchisových konceptů a dalších podnikatelských nápadů v rámci programu Veletrh řešení, více na http://www.veletrhreseni.cz/timeline/plzen-borime-myty-v-podnikani/.

Mezi 12-15.30 možnost setkat se ze zástupci franchisových konceptů na jejich stáncích.

14. října 2015 OK Systém, Praha - Pankrác.

Zahájení v 10 hod., parkování před budovou OK systém, nebo OC Arkády Pankrác

Představení franchisových konceptů a dalších podnikatelských nápadů v rámci programu Veletrh řešení, více na http://www.veletrhreseni.cz/timeline/praha-borime-myty-v-podnikani/.

Mezi 12-15.30 možnost setkat se ze zástupci franchisových konceptů na jejich stáncích.

FRANCHISINGOVÉ SYSTÉMY

Připravili jsme pro vás představení úspěšných franchisových systémů, které mají zájem o rozšíření své sítě franchisových poboček:

CENTURY 21 CZECH REPUBLIC

CENTURY 21 CZECH REPUBLIC
Ing. Lubomír Milek, Generální ředitel
mobil: +420 733 695 875+420 733 695 875, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
CENTURY 21 Czech Republic
Říčanská 1752/1, Praha 10, 101 00
tel.: +420 272 651 480+420 272 651 480
www.century21.cz

CENTURY 21 je celosvětová franchisová síť, sdružující přes 7 000 realitních kanceláří v 75 zemích celého světa. Kvalitním poradenstvím pomáháme našim klientům s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti tak, aby každá transakce proběhla v optimální ceně i času.

Hlavní předností společnosti CENTURY 21 je ve srovnání s konkurencí nejvyšší spokojenost klientů, díky které se k nám opakovaně vracejí. Schopnost poskytovat prvotřídní služby nás vede k naší snaze významně expandovat na českém realitním trhu a svými aktivitami jej pozitivně ovlivňovat ve prospěch klientů. Každého našeho franchisanta vnímáme jako rovnocenného partnera. Franchisové obchodní partnerství stavíme na principech poradenství a vzájemných konzultacích.

Společnost CENTURY 21 má zájem přijmout do svých řad nové franchisové partnery, kteří chtějí profitovat z obchodního potenciálu českého realitního trhu. S každým zájemcem o franchisu CENTURY 21 profesionálně zkonzultujeme, jak důvody, tak i možnosti případné spolupráce. Obdobně postupujeme i se zájemci o pozici manažera, makléře či telefonisty. CENTURY 21, celosvětová jednička v realitách, je připravena stát se jedničkou také v ČR.


NATURHOUSE

Jan Gonda, Master franchisant pro Českou republiku a Slovensko
Okružní 1/147, 417 12 Proboštov
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.naturhouse-cz.cz
+420 723 580 946
Společnost je členem České asociace franchisingu

NATURHOUSE je světovým lídrem v oblasti služeb a produktů určených pro výživu a dietu. Koncept byl založen v roce 1992 ve Španělsku a od svého založení neustále roste. V současné době do jeho portfolia patří téměř 2.000 dietetických center ve 40 zemích světa. Master franchisovou licenci pro Českou a Slovenskou republiku získala v roce 2008 společnost REDUCCIA, s.r.o.

V současné chvíli působí na českém a slovenském trhu na 90 výživových poraden, které jsou ve valné většině provozovány samostatnými podnikateli – franchisanty. Prestižní portál Franchise Direct každým rokem zařazuje NATURHOUSE na seznam Top 100 globálních franchisingových systémů. Přidaná hodnota konceptu tkví v osobním dietetickém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a vytváření si osobního vztahu.

V každé výživové poradně NATURHOUSE působí speciálně vyškolení odborníci, kteří stanoví pestrý dietní plán na základě osobní studie doplněný exkluzivními produkty z laboratoří Housediet a Kiluva, které vyrábějí všechny produkty. Nejedná se o žádnou drastickou dietu ani užívání pilulek, nýbrž jde o změnu stravovacích návyků. Klienti se učí vyváženému stravování a často dokonce jedí ve větším množství, než byli zvyklí, čímž dochází k trvalé redukci přebytečných kilogramů, zlepšení zdravotního stavu a získání elánu a radosti do života. Více než 4.000.000 osob dosáhly díky NATURHOUSE svého cíle snížit a kontrolovat svou váhu.


EXTÉRIA

EXTÉRIA, s.r.o.
Ing. Lucie Šimíková, ředitelka franchisové sítě
Hradní 27/37, 710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.exteriamarket.cz
www.exteria.cz
(+420) 558 273 577
    420702036721

EXTÉRIA, s.r.o. je ryze českou společností, která pomáhá podnikatelům a státním institucím se zajištěním komplexního poradenství v zákonné povinné oblasti bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP) a požární ochraně (PO). Tuto činnost zajišťujeme v různých oborech, jako jsou služby, výroba, doprava a logistika, obchodní centra, administrativa, zdravotnictví, školství, úřady, atd. Naším posláním je ochránit podnikatele a státní instituce, před pracovními úrazy a sankcemi ze strany státních kontrolních úřadů.

V České republice provozujeme tři franchisové pobočky a dvě vlastní pobočky. Cílem našeho obchodního franchisového konceptu EXTÉRIA poradenských kanceláří BOZP a PO, je důsledné pokrytí celého území a díky síti kvalitních a profesionálních obchodních partnerů spolehlivě zajistit komplexní služby BOZP a PO v každé lokalitě. Partnerům přinášíme ověřený a jedinečný koncept v ČR, KNOW-HOW nabízí našim pobočkám jedinečnost prodeje BOZP a PO v ČR, které je cenově konkurenční a velmi žádané na trhu v ČR. Dále svým partnerům zajistíme pomoc při otevření pobočky, vč. školení v EXTÉRIA AKADEMII, marketingovou podporu vč. webových stránek zdarma, kvalitní informační systém BOZPIS pro vedení celého obchodního případu. Svým svědomitým podnikáním pod naší značkou EXTÉRIA si můžete do 5 let vytvořit pasivní příjem.

Každý člen sítě EXTÉRIA je samostatný podnikatel, který rozvíjí svoji pobočku pod značkou EXTÉRIA, kterou může předat svým dětem.


UNIGLOBE TRAVEL

Jan Prášek, Jiří Krajča
Na Křečku 365, 109 00 Praha 10
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.uniglobetravel.cz
+420 606 631 555, 603 203 828
Společnost je členem České asociace franchisingu

UNIGLOBE Travel Czech Republic and Slovakia, s.r.o. je součástí jedné z největších franchisových cestovních agentur se sídlem ve Vancouveru, Kanada. UNIGLOBE má 750 poboček ve více než 55 zemích světa. Pod obchodní značkou UNIGLOBE působí cestovní agentury zaměřené na zajišťování služebních cest. Na základě využívání franchisy UNIGLOBE je možno klientům průměrné cestovní náklady snížit o 10 - 40 %. Údaje jsou na základě statistiky klientů UNIGLOBE. Určujícím faktorem pro snížení ceny jsou moderní technologie. Cestovním kancelářím, franchisovým partnerům, poskytuje podporu regionální kancelář se svým know-how. Pomoc a poradenství poskytují proškolení pracovníci centrály UNIGLOBE. Hlavním cílem franchisy UNIGLOBE je umožnit podnikatelům v business travel dosáhnout výrazně lepších prodejních výsledků oproti konkurenci díky ověřenému know-how, propracovanému franchisovému konceptu a jedinečným technologiím.


MEDIÁLNÍ PARTNER

TOP FRANCHISINGJsme moderní internetový portál Top Franchising, který Vám pravidelně přináší aktuální informace z oblasti franchisingu a podnikání.
Nosnou myšlenkou portálu je aktivní osvěta, podpora rozvoje franchisingu a smysluplného podnikání u nás. Kromě poskytování informací o aktuálních franchisingových příležitostech se soustředíme na tvorbu kvalitních, hodnotných a obsahově zajímavých článků, které jsou pro Vás, naše čtenáře, podnikatelsky přínosné.

Naší snahou je přiblížit české veřejnosti možnosti franchisového podnikání a zařadit jej do běžné podnikatelské praxe

Abychom Vám poskytovali objektivní informace užitečné pro Vaše současné či budoucí podnikání, autory většiny našich článků jsou experti na franchising a podnikání, kteří mají letité zkušenosti a jednoznačně bližší kontakt s franchisovou realitou než „obyčejný novinář“ (jejich profily naleznete na portálu www.topfranchising.cz v rubrice Píší pro Vás). Jedná se odborníky na slovo vzaté, kteří jsou franchisovými ikonami, avšak každý z nich působí jiným směrem a dotýká se různých oblastí tohoto progresivního podnikatelského systému. Jsou jimi franchisingoví poradci, zprostředkovatelé franchisových konceptů do ČR, školitelé, právní poradci, členové České asociace franchisingu a jiné významné osobnosti, které se franchisingu věnují oborově, avšak každý jinak.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews
modify by Webdesign ekART Vsetin