Konference FRANCHISING FORUM 2014

Vytisknout
Kategorie: Aktuality
Zveřejněno 9. září 2014
Napsal Super User Zobrazeno: 21254

Česká asociace franchisingu připravuje již 12. ročník konference FRANCHISING FORUM 2014, která se letos koná 14. října 2014 v Praze (konferenční prostory v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4 – v blízkosti metra „C“ Pankrác).

Pozvánka v PDF: pozvanka_konference_FF2014.pdf

V rámci programu vystoupí podnikatel a spoluzakladatel nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL, pan Petr Sýkora a účast v panelové diskusi s Ekonomem přislíbil i pan Karel Havlíček, předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků. Zajímavá bude i druhá panelová diskuse  se zástupci franchisových konceptů, kteří se s Vámi podělí o zkušenostech a výhodách podnikání pod zavedenou značkou. Dále se dozvíte zajímavosti z oblasti práva, včetně franchisové smlouvy. V odpoledním programu vystoupí jednotliví zástupci franchisových konceptů. Řeč bude o business plánu, marketingu franchisové sítě, náboru franchisantů a jejich vzdělávání, včetně praktických ukázek řešení franchisových projektů. Představena bude i provozní příručka 21. století, mobilní aplikace e-HandBook. Prezentovat se budou i např. americké a australské franchisové koncepty, které hledají partnery v ČR.

Rádi bychom Vám, významnému poskytovateli franchisové licence, nabídli možnost prezentovat svoji značku v rámci konference, nebo se stát našimi partnery a zviditelnit ji tak i u našich mediálních partnerů. Pokud máte zájem o spolupráci, prosím, kontaktujte Petru Ritschelovou, výkonnou manažerku ČAF (tel:  728 948 479, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Součástí konference je naplánována tisková konference, na které asociace představí svoji již třetí publikaci v pořadí, která se věnuje franchisingu. Účastníci konference získají jeden výtisk zdarma.

Aktuální program na webu asociace: http://www.czech-franchise.cz/konference-franchising-forum-2014 a pozvánku zasíláme v příloze emailu.

Registrace:

Přihlásit se můžete online na  http://www.czech-franchise.cz/ ,nebo na kontaktu organizátora konference.

Účastnický poplatek:

Konferenční poplatek za účastníka po celou dobu konání konference činí 2.300,- Kč bez DPH + 21% DPH, tj. celkem 2.783,- Kč.

Včasně registrovaní účastníci, tzv. „early birds“, ti kteří se přihlásí a zaplatí do 30. září 2014 získávají speciální cenu 1.955,- Kč bez DPH + 21% DPH, tj. celkem 2.366,- Kč.

Předem děkujeme za Vaši odpověď a těšíme se na osobní setkání.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews
modify by Webdesign ekART Vsetin