ON-LINE PŘIHLÁŠKY        Škola franchisingu 2020

CENTURY 21 hledá nové partnery pro svou další expanzi v České Republice

Vytvořeno 21. prosinec 2015

CENTURY 21 po změnách ve vlastnické a manažerské struktuře v roce 2014 zahájila v tomto roce novou éru své existence na území České republiky.

Během prvního roku krom konsolidačních opatření a zavedení novinek na český trh jako je například home staging či unikátní trénink dovedností manažerů a makléřů nastavila CENTURY 21 pod vedením generálního ředitele Ing. Lubomíra Milka také opatření pro svůj další růst. „Naše smělé plány na expanzi v České republice se neopírají o prvoplánově masivní rozšiřování sítě franšízantů za každou cenu. Nejde nám o rychlý vzestup, po kterém obvykle přichází ještě rychlejší pád. Naším cílem je dosáhnout na českém realitním trhu pozice jedničky, která nám společně s našimi stávajícími i novými franšízanty pomůže kultivovat český trh zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. K tomu jsme v tomto roce zahájili řadu akvizičních aktivit a hodláme v nich konzistentně pokračovat. Věříme ve smysl námi poskytovaných služeb a přejeme si, aby se naše síť rozrůstala o partnery, kteří mají zájem nejen na bezpochyby lukrativním realitním trhu osobně uspět, ale také poskytovat svým klientům hodnotné služby tak, jak je tomu zejména v rozvinutých trzích, kde CENTURY 21 působí, zvykem.“ dodává k expanzi obchodní ředitel Ing. Jiří Hruška.

Zástupci společnosti CENTURY 21 jsou tak připraveni jednat se zájemci o licenci k provozování franšízy CENTURY 21 ať již z řad stávajících lokálních realitních kanceláří či z řad potenciálních start-up zájemců.

V případě zájmu o více informaci nás prosím kontaktuje na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na našem webovém formuláři.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews
modify by Webdesign ekART Vsetin